| Sisiwieuc9 a întrebat:

De câte ori poți rămâne repetent? Dacă ai rămas repetent de zeci de ori si ai 60 de ani, poti primi bursa?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar o data. Daca nu rezolvi problema, nu poti fi de mai multe ori.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa ajungi la 60 si sa fii repetent, ca dupa 3 repetitii nu te mai primeste nimeni la scoala.

| cfrtobias a răspuns (pentru Violleta2022):

Si daca e la acelasi scoala? unde il inscriu? la ceva scoala cu dezabilitati dupa?

| Violleta2022 a răspuns (pentru cfrtobias):

La nici o scolata, sta acasa daca are dizabilitati.

In ce priveste bursa, pe aceea o primesc numai premiantii, niciodata repetentii.

| Sophieka a răspuns:

De 3 ori poti ramane repetent.