| Liliana3 a întrebat:

Ce ai face daca ai ramane repetent? Ps: nu am ramas iau bursa voi ce ati face?!

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Pai m-ai faci odata anul scolar.

Ti-as sugera sa iti dai silinta mai mult.

Ai grija.

| anabelisa a răspuns:

Daca ai ramas repetent/repetenta, inseamna ca ti-ai irosit un an din viata ta degeaba, la fel si cel al profesorilor!

Răspuns utilizator avertizat
| CristobalMarian a răspuns:

In caz ca as ramane, foarte putin probabil, si eu iau bursa ca tine [ bravo pentru ea ], as invata pe rupte ca sa trec materia/materiile, mai bine ca o poezie, cu cuvintele mele, nu cu cuvintele din manual/caiet.