| Derye a întrebat:

De ce barbatii trebuie sa se dezvirgineze inaintea fetelor?

Va dau si eu argumente, dar intai va astept pe voi.

PS. Am postat'o la Educatie pentru. ca e o premiza, nu un fapt argumentat!

9 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Dupa cite stiu eu fetele isi incep viata sexuala inaintea baietilor.

| thealchemist a răspuns:

Ce spuneam eu era bazat pe statistica, imi pare rau ca nu imi mai amintesc precis cifrele. daca "raspuns anonim" stie mai bine, sa imi faca un serviciu si sa vina cu statistici si surse.

| medex3 a răspuns:

In primul rand eu nu vad niciun rost in faptul ca barbatii trebuie sa se dezvirgineze inaintea fetelor? Cum? Nu trebuie si un baiat si o fata?thinking sin cate stiu eu.Fiecare se dezvirgineaza cand simte ca este pregatit sa faca pasul asta in viata.Chestia asta este doar o idioteneie in mintea barbatiilor pentru a se simti "MAcho". Sa ma scuteasca.

| Oanny a răspuns:

Nu este o regula...

| GdX a răspuns:

Trebuie neaparat? Eu zic ca nu.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Nu a spus nimeni ca baietii sa se dezvirgineze inaintea fetelor, nu cred ca e o regula sau o lege care mentioneaza asta.

| Allie a răspuns:

Intrebarea asta e ceva gen: ce a fost mai intai, oul sau gaina? Pe de alta parte tine de mandria (puerila) a barbatilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti care zic ca nu este o regula sunt fete, altele cred ca e pueril,(ce prostie)normal ca da voi fetele nu intelegeti niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti care zic ca nu este o regula sunt fete, altele cred ca e pueril,(ce prostie)normal ca da voi fetele nu intelegeti niciodata! a da si alchemist dupa cate stii tu cred ca ai intalnit vreo 2 baieti asawinking