| Aoxkajcjw a întrebat:

De ce daca respir pe gura cand fug dupa tusesc si simt ca raman fara aer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și care e intrebarea?

| Aoxkajcjw explică (pentru sierra1):

Asa draga fa pe desteapta mersi mult de ajutor.

| sierra1 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Antrenamentul draga - fă pe atleta

| Sn4k3 a răspuns:

Ca respiri pe gura. Nu o mai face si nu o sa o mai simti asa.