| anonim_4396 a întrebat:

De ce doamne iarta-ma imi tot refuzati problema la chimie? ce e neinteligibil sau spam in ea? ce rahat de site de ajutor e asta daca nu se accepta intrebarile? doamne... ma chinui de 1 ora sa pun problema aia aici. Da-o dracu de treaba...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste regulamentul: este complet interzis sa pui teme sau probleme de scoala. ma chinui de cateva ore sa o tot sterg si tu iti tot bati joc de regulament. Rusine n-ai?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu stiai ca nu ai voie sa iti faci temele pe TPU? lol ai pierdut o ora, faceai 10 probleme de atunci.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

CORECT!
DAR ma dor ochisorii sa vad cati incearca sa-si faca temele aici.Si culmea unii mai si raspund, de dragul unei fundite.Chipurile ajuata.

| Wlan a răspuns:

In ora aia poate o rezolvai singur