| ralucaralu a întrebat:

De ce e importanta o lectie in natura? De exemplu la biologie, sa mergi in padure si sa vezi plante, sa le culegi.

5 răspunsuri:
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Practica te face sa intelegi mai bine ceea ce ai invatat happy

| eugenl a răspuns:

Astfel inveti practic si vezi de ce sunt asa importante prin exemple concrete

| bya2011 a răspuns:

E mai importanta deoarece poti invata intr-un mediu placut :* si sa cunosti mediul inconjuratorwinking

| BeatriceBiaa a răspuns:

Pt ca altfel intelegi lectia cand ai exemple in fata ta. iar lectia se imprima mai bine si vei retine mai usor.

| traxter a răspuns:

Habar n-am. poate pentru ca inveti despre ciupercilaughing glumeam.chiar nu stiu