| mihai_4880 a întrebat:

De ce nu ne curge nasul cand plangem?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca, canalul lacrimal corespunde cu nasul, si ce nu curge pe dinafara curge prin nas.

| cristi202 a răspuns:

Nu e destul ca iti lacrimeaza ochii? Mai vrei sa lacrimeze si nasul cumva?happy Mie nu imi curge nici din ochi nimic, deci nu pot sa pling in adevaratul sens al cuvintului, pentru ca am parte de o anomalie in acest sens. O singura data mi-au dat lacrimile cind am plins, si nici azi nu stiu de ce si cum de s-a intimplat asta, dar stiu ca nu mi-a placut deloc, pe linga plins, a mai trebuit sa fiu atent si la lacrimile care imi creau o senzatie de disconfort in ochi.

| valThina a răspuns:

Nu cred ca am auzit pe cineva sa zica asa ceva. mie una imi curgebig grin

| 334499 a răspuns:

God knows

| Anduciu a răspuns:

Mie imi curge nasul cand plang...si inca cumlaughing)))

| Daisy. a răspuns:

Mie imi curgelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi curge:-

| Mada a răspuns:

Intrebarea era : De ce ne curge nasul cand plangem!
Si... : De ce? Pentru ca s`au inventat servetelelewinking

| chrysa99 a răspuns:

De fapt ce curge, Dar asa se intampla din multe motive.Nu ti le pot spune pe toate... Dar asa se intampla ca se intampla nu putem opri astawinking