| anonim_4396 a întrebat:

De ce numai țiganii români au plecat dincolo peste hotare luând calea occidentului, comițând diferite acte de delict social?
În schimb alți țigani de alte naționalități, nu s-a auzit că ar-fi fost plecați prin occident comițând acte de delict social ca cei români!
Nu au fost mediatizați nimeni alții ca făcând acte de delict social, decât țiganii români în vestul european!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Frate, chiar nu ai ceva mai important la care s ate gandesti pe langa imaginea romanilor in Occident? Oricum mergem sa facem 90% din ce nu vor ei sa faca, nu aveam o imagine de sfinti fara rromi.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Da, știu, greșeala mea!
Nu știu ce mi-a venit?
Pur și simplu mi-am adus aminte!