| Saiko93 a întrebat:

De ce romancele sunt asa imature spre deosebire de doamnele din afara? Nu zic ca nu ar putea doar ca nu vor... Oare daca pun dandoaselea intrebarea or intelege ce inseamna in dex intrebarea asta banala? Astept hate happy multumesc, copilasi

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Când vezi ca peste tot ca singura conversație cu sexul masculin e despre pasarica ta, ți se par aia maturi? Sa fim serioși, vad și eu peste tot, numa de sex e vorba, mai sunt și frustrați, incel, care le jignesc, tu cum te ai simți sa primești sute de mesaje perverse, vulgare? Și tik tok e plin de masculi în călduri, nu ai CV vb cu bărbați in afara de sex, asta e adv ma refer ca fata

| Violleta2022 a răspuns:

Generalizare ta este total eronata si idioata.
Sa nu uitam ca si maica-ta este femeie si ca o bagi in aceeasi oala cu pitipoancele dupa care te uiti toata ziua pe Youtube si apoi generalizezi.

Astept sa te maturizezi tu intai ca sa poti percepe lumea reala, nu sa generalizzi prin ochii unuia care nu are cunostinte vaste si nici experinta de viata, sa poate intelege sau judeca femeia.

| johnnny123 a răspuns:

"în 16 Aprilie | Saiko93 a întrebat:
Care joaca Hearthstone? Ma plictisesc de moarte si vreau oponenti pe masura laughing) Need fresh blood!"

Ești sigur că ești în măsură să judeci (i)maturitatea femeilor când tu îți omori plictiseala cu jocuri pentru copii de 7 ani?

| gabicoo a răspuns:

Văd că preferi maturele și nu oricare. Pe alea din afară!
Îți recomand o nemțoaică de 73 ani și 100 kg!

| Lioana a răspuns:

Ce intelegi tu prin femei mature? Te intreb pentru ca barbatii imaturi numesc maturitate cu totul altceva decat sensul propriu al cuvântului.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Cu toti vrem sex, asta e adv, dar ne dam sfinți, băieți buni

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Alea de afara? Sa vezi ce pretenții au alea, e plin de inceli, mgtow în occident care salivează la fetele noastre din estul Europei, mai arata uni pe aplicați ca x e din usa și rad cu toți e rusoaica, asa fete frumoase rar exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul este relativ, așa cum sunt și ele așa sunt și mulți imaturi printre imature! Nu compara domnișoarele care sunt dezorientate cu doamnele, or mai fi și de astea imature dar majoritatea sunt astea tinere care nici tabla înmulțirii nu o știu dar au ifose si besini in cap! Este vorba de mentalitate, dar nu putem generaliza, sunt excepții și excepții, nici noi nu suntem așa de maturi, ogramada se droghează pana nu mai știu de ei și femei/fete și băieți/bărbați, nu prea vezi om matur serios și inteligent la noi, rare situații! Oricum am fost pe dincolo și nu poți compara mentalitatea Romanilor și a Țiganilor cu Olandezii care sunt foarte Civilizați, nu ii vezi sa meargă cu boxa pe strada și sa dea manelele la maxim cum o fac ai noștri, sau sa își fac nevoile fiziologice ca ai noștri pe unde apuca!
Totul pornește de la educație și caracter!
Nu sunt toate imature, și nici cele din afara nu sunt toate mature care sunt doamne!

| troleibuz a răspuns:

"Afara" fiind unde, mai exact?
Oamenii sunt foarte diferiti. Complecși. Dacă atragi doar un anumit tip de persoane, ar trebui sa realizezi că e o problema cu tine și deciziile tale.

| Cheo0S a răspuns:

Romancele sunt ok pe langa statele unite. Femei mai nesimtite ca alea nu am vazut de cand ma stiu. Depinde de educatie si mai ales mediul in care traiesc.

| MotanulAlbastru a răspuns:

Nu ziceai tu că umbli după fete de 18 ani "neîncepute"? laughing Cum vine asta? Mature, dar lipsite de experiență de viață? Haha. Omule. Nu poți să ai pretenții la femei mature când tu la 30 de ani ești praf pe toate planurile. Sorry.

| Yparisa a răspuns:

Prostii face toată lumea. Dar femeile se maturizează mai repede. Și mai nou toate fac o facultate. De asta sunteți atâția singuri și frustrați. Că nu vă dați seama că rămâneți în urmă. La 30 de ani inca vindeți la Profi, nu aveți nicio ambiție și direcție în viața, așa că ajungeți băgați în seamă doar de ce a mai rămas... Femeile ca voi, că una matura nu are ce vedea la un tip cu nume de desen animat care pune întrebări stupide pe TPU. Și cu a doua întrebare ce ai vrut să zici, că femeile nu înțeleg lucruri banale? De DEX și explicații avem nevoie, dar nu pentru că "nu înțelegem noi", ci pentru ești agramat.
La ce întrebări ai, gen aia cu recensământul, se pare că tu ești cel imatur, care nu înțelege multe lucruri legate de lumea reală. Prea multe desene animate.
Nu te mai plânge și evoluează.

| Momentan a răspuns:

Înțeleg că ai făcut un studiu de caz într-o perioadă de timp, atât în România cât și în afară (nu specifici unde).
Mă interesează articolul scris. Dacă nu ați redactat un articol, vă așteptăm cu unul.

| restinvogue a răspuns:

Prima data spune-ne in ce țări ai călătorit sa știm cu ce comparăm.