| RequalizeD a întrebat:

De ce sucul de lamaie este in mare parte din ingrediente sintetice, pe cand in solutia de spalat vase este zeama de lamaie adevarata?

Răspuns Câştigător
| XLilSmileX a răspuns:

Lol aici e treaba guvernului care vor sa dam banii pe cat mai multe medicamente(si pe alte porcarii bineinteles).ce legatura are asta? pai ingrediente sintetice-->organism-->(cine stie ce altceva mai contine sucul ala)imbolnavire-->farmacie-->medicamente cumparate cu o caruta de bani. tocmai de asta. dar sincer nu stiam ca solutia de spalat vase este zeama de lamaie... Oricum parerea mea asta este, iar multi oameni cu care am discutat asta sunt de acord cu mine... tongue Oricum te-as sfatui sa iei lamaia in mana si sa o storci decat sa iei suc de lamaie de la magazin laughing) Sper ca te-a ajutat raspunsul meu happy