| cccp_4613 a întrebat:

De ce sucul de lamaie este in mare parte din ingrediente sintetice, pe cand in solutia de spalat vase este zeama de lamaie adevarata?
funda...o dau

2 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Pentru ca traim intr-o lume in care este pretuit gustul produsul, nu calitatea acestuia.Sinteticele au gust mai bun decat sucul natural.

| nesuferit a răspuns:

Ia 4-5 lamai si punele in storcator sa-ti faci un suc natural tu acasa, apoi incearca sal bei big grin. desi am o toleranta ridicata, gustu asta ma sparge, chiar si 2 portocale 2 lamai