| Jeremy1 a întrebat:

De ce sunt atat de multi evrei in America?

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pentru ca in 1776, Illuminati au vazut in USA o piata buna de desfacere a ocultismului lor cu iz de prostie si dominare mondiala, si au decis sa-si stabileasca HQ-ul acolo pentru a controla cat mai bine lumea in secolele ce au urmat prin tara asta satelit.Sunt prea multe de explicat pentru un subiect ce cuprinde atat de multe subpuncte.Pentru mai multe informatii,citeste despre Illuminat,iezuiti,familiile Astor, Rockefeller, Rotschild(toti evrei). Pace!

| salajeanul a răspuns:

Au fugit din cauza lui hitler. care saracu' voia si el sa faca un bine sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa avem loc pentru rromi in europa (dar ma refer la aia care fura) pe ceilalti ii admir

Răspuns utilizator avertizat