| KDily a întrebat:

De la ce vine smurd? big grin

Răspuns Câştigător
| TheWheel a răspuns:

Serviciu Mobil de Urgenţă, Reanimare şi Descarcerare

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Serviciul Mobil de Urgenta, Reanimare si Descarcerare.

| babzibazatu a răspuns:

Serviciul Mobil de Urgenta, Reanimare si Descarcerare.

regis
| regis a răspuns:

Serviciul Mobil de Urgenta Reanimare si Descarcerare.

| MoneyMoney a răspuns:

Serviciul
Mobil de
Urgenta
Resuscitare si
Descarcerare

Astept funda!

| KDily explică (pentru MoneyMoney):

Am dat deja funda.srytongue

| MoneyMoney a răspuns (pentru KDily):

Vazusem dar vroiam sa te pun in dificultatewinking

| Autumnfeelings a răspuns:

Buna.
Serviciul Mobil de Urgenta Reanimare si Descarcerare.Aici ai site-ul http://www.smurd.ro/

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| BlueVik a răspuns:

Serviciu Mobil de Urgenţă, Reanimare şi Descarcerare

| cromartie a răspuns:

Cauta pe google si vei gasi mii de pagini

| KDily explică (pentru cromartie):

Nu te-am obligat sa-mi raspunzirolling on the floor) ...si pana la urma suntem toti pentru unubig grin

| Andreiyi a răspuns:

Smurd este o masina de interventie medicala pe romaneste este ambulanta care trasporta bolnavi la spital pliz fundita

| cIpRi179 a răspuns:

Serviciu Mobil de Urgenţă, Reanimare şi Descarcerare.(din cate stiu eu)

| AlizZe a răspuns:

adica smurdul e ceva mai grav decat Ambulanta, e tot un fel de ambulanta dar mai aktiva cum s-ar spune mai rapida. funda va rog