| 0anaLovesHIPHOP a întrebat:

Deci am o foarte mare nelamurire. Eu vreau sa intru la stiinte sociale unde este profil intensiv. Eu nu am dat bilingvul din prostie, ca as fi putut sa-l iau cu usurinta, dar pot intra la acel profil? Se sustin examene? Si daca da, s-au sustinut?straight face

Răspuns Câştigător
| mafioata_7621 a răspuns:

E total eronat! Si eu ma duc la profilul stiinte sociale intensiv engleza si am dat acel examen doar sa vad de ce sunt in stare.Profa de engleza mi-a zis ca NU este obligatoriu sa-l dai.Doar pentru BILINGV ai nevoie de el. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| CrissCC a răspuns:

Nu mai poti intra la acel profil intensiv. Examenele de limba s-au sustinut.Ca sa ai sanse sa intri, trebuia obligatoriu sa dai examenele de limba.