| Tis a întrebat:

Deci astăzi am susținut evaluarea nationala la limba romana si chestia e ca la ultima compunere am cam tăiat pentru ca nu mai aveam timp si m-am grăbit. Alta chestie e ca la sfârșit am vazut ca la primul Exercițiu de la s2 am greșit asa ca am tăiat si am scris deasupra. Întrebare mea este daca o sa imi scadă si cu cat. Țin sa mentionez ca am scris si putin strâmb la ultima compunere.

Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

Daca ai taiat frumos si nu e toata foaia patata, n-o sa-ti scada nimic.

1 răspuns:
| LupuCristina56 a răspuns:

Daca nu ai taiat mult si nu ai "zmangalit" foaia, nu cred ca iti va scadea.