| Bianca777 a întrebat:

Ieri am dat evaluarea națională la romana, si la ultima compunere am tăiat ceva pe acolo, nu foarte mult, dar destul. Imi poate scădea mult?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ati innebunit toti dupa evaluarea voastra laughing E plin TPU de astfel de intrebari. Cel mai probabil nu se va intampla nimic... e multa bataie de cap sa anulezi o lucrare, mai ales la evaluare.
La bac se poate dar aici nu cred ca se intampla.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Taci si zi mersi ca nu e ca pe Facebook de se trezeste unu sa faca formular de login si apoi inca cateva sute care mai de care laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se anuleaza lucrarea (semn).