| Alexxx40383736 a întrebat:

Deci eu nu mai înțeleg nimic efectiv. Evaluarea Nationala de anul acesta va fi un dezastru, subiecte foarte grele pe care mulți nu vor avea habar sa le abordeze la matematica, sa stai cu masca pe fata 2 ore mi se pare aiurea rău.A fost un exercițiu la un test din setul 7, din subiectul 2, pe care abia a reușit profesoara sa îl rezolve.Plus mulți alții care nu dispun de internet, telefon sau orice alt dispozitiv.Deci ce spuneam, își bat joc de noi.Voi ce părere aveți? Stiu ca sunt unii și mai "bătrâni" pe aici.

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"își bat joc de noi.Voi ce părere aveți?"

corect! la fel si de cei de-a 12 a!

| Manug1 a răspuns:

Mă gândesc ca nu o sa dea asa de greu la examen, setul 7 primul test a fost un dezastru atat de greu l au facut...dmnf

| Alexxx40383736 explică (pentru Manug1):

De la setul 5 în sus îs prea grele cam toate problemele

| sierra1 a răspuns (pentru Alexxx40383736):

Tragem (încă) nădejde că echivaleză cu mediile din 5-8!

| Alexxx40383736 explică (pentru sierra1):

Sa speram ca nu se va întâmpla asta deoarece toți copiii de la alte scoli cu medii umflate ne vor lua locurile.Sa dea măcar o Evaluare mai ușoară deoarece mulți copii au trecut poate prin chestii nemaiîntâlnite de la acest virus, poate le-a murit cineva drag și numa de învățat nu mai au chef, urmează sa vedem!

| sierra1 a răspuns (pentru Alexxx40383736):

Tu termini acum a 8 a?

| Alexxx40383736 explică (pentru sierra1):

Da, tu?

| sierra1 a răspuns (pentru Alexxx40383736):

Da' așa-i că nu (numai) tu ai scris pe aici?

| Alexxx40383736 explică (pentru sierra1):

Asa i