| king5151 a întrebat:

Deci luni aveam 3 absente la tic, marti cand am venit la scoala am lipsit doar la prima ora de tic si mi-a adaugat 4 absente exact in acelasi timp, acum am 7 absente in total(doar la tic), cum explicati asta?

1 răspuns:
| G1G2 a răspuns:

Buna,ti-as recomanda sa vorbești cu profesorul tău ca să rezolvi situația, situatie e greu de explicat având în vedere ca nu știm perspectiva profesorului, probabil ti-a pus absente ca nu te-a văzut la prima ora. Comunicarea elev-profesor este foarte importanta.