| laurentiu98_6008 a întrebat:

Buna Tpu..DEci. am lipsit de la scoala 2 zile..in prima saptamana.(joi si vineri) si in a 2-a saptamana luni si marti am lipsit de la scoala..si pe primele 2 zile am avut scutire..si apoi am mai scris eu si zilele de luni si marti..scrisul aproape identic cu al doctoriteibig grin credeti ca o sa se prinda diriginta? Vot + funda.:X

1 răspuns:
| alex0110 a răspuns:

Nu, doar daca nu e diferenta de culoare si scris. Poti insera o imagine ca sa-mi dau seama mai bine? ( acolo unde ai completat tu si diferenta sctisului). Asa pot sa te ajut.