| DennySa660 a întrebat:

Deci..treaba e ca nu prea le am cu engleza atat de mult incat sa particip la vreun concurs dar profa m-a luat la un concurs "Cangurul".Ce parere aveti? Mi-e sa nu ma fac de ras dar daca ii zic ca nu merg se supara...

4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

E foarte usor concursul laughing Am fost si eu de foarte multe ori, doar ca de ceva timp n-am mai avut chef

| CartofiorDulce a răspuns:

Spune-i ca esti plecata in ziua respectiva si ca ramane pentru la anul.

| AlexDB a răspuns:

Poti sa ii spui ca o sa ai emotii mari si o sa te pierzi.
Sper ca raspunsul meu foloseste la ceva.laughing

| DennySa660 explică (pentru AlexDB):

I-a zis o colega ca nu merge si a inecput sa tipe ca e la profil de filologie si ca trebuie sa mearga si e cam ciudata profa, are toane si mi-e sa nu prina pica pe mine.Dar...o sa ma duc si vad eu cum va descurc sad