| SkandenbergPifeo a întrebat:

Deja de o saptamana ma framant cu o greseala la examenul la Lb. Romana... La B, partea de grila m-am panicat la un exercitiu, asa ca am scris a in caseta, am taiat si am scris in dreapta b. Pe la final am realizat ca este de fapt c, asa ca in prostia mea am taiat din nou cu o linie orizontala si am scris tot in dreapta. Se poate considera drept semn si sa se anuleze tot? In rest lucrarea este ordonata, de cel putin nota 9... Supraveghetorii mi-au spus ca e ok si nu mi-a zis nimic cand a verificat la final

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Sincer eu nu stiu de ce va faceți griji din cele mai tâmpite lucruri.
Dacă supraveghetorii nu ți au spus nimic, atunci este logic ca este totul ok.
În cazul contrar, de se considera drept semn, ți ar fi spus și ți ar fi anulat foaia și scriai totul din nou în timpul rămas, ca asa se procedează.

2 răspunsuri:
| RoxanaElena007 a răspuns:

E perfect modul in care ai corectat greseala si nu trebuie sa iti faci griji, poti sta linistit(a). Recunosc ca si eu cand am dat am avut mici emotii dar corectand cum ai spus tu nu au scazut nimic. Ai procedat corect modul in care trebuia sa faci asta. happy

| Alinuța00 a răspuns:

E ok, n ai de ce sa te stresezi. Daca ar fi fost o problema ti ar fi spus.