| withoutme a întrebat:

Despre ce aspect al parisului as putea face un proiect? profesoara noastra a zis ca putem face de istorie, gastronomie, parcuri, etc. vreau o idee mai interesanta.

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Daca as fi in locul tau as alege tema "Parisul, oras al luminilor"; e o tema generoasa si ai avea multe surse de inspiratie fiindca toate marile talente ale oricarei arte, au trecut la un moment dat prin Paris, de la Brancusi la James Morisson.

| octavianpas a răspuns:

Parcuri.Gasesti pe google tot ce-ti trebuie si foarte interesant.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Eu zic sa faci un proiect despre cum vedea Jules Verne Parisul in secolul XX. Chiar a scris o carte cu acelasi nume. Parisul in sec XX.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cacaaaaaa