| BeHappy_7009 a întrebat:

Din ce liceu din Bucuresti iesi cel mai bine pregatit? Care sunt liceele care iti ofera cele mai multe posibilitati mai departe?
Stiu ca liceele economice ofera calificari in anumite domenii... Alte exemple?
Funda big grin
Mentionez ca media mea este peste 9, 5 asa ca nu dati exemple de licee gen Viilor.

1 răspuns:
| problematic a răspuns:

Iti recomand cu toata caldura un colegiu economic. Este foarte important sa ai o conceptie economica si antreprenoriala, mai ales in contextul actualei situatii economice. Cu un liceu economic, vei avea o gandire rationala. Iti va fi de foarte mare folos.
Eu am terminat un liceu economic. Si chiar mi-a folosit.

Ca si liceu, iti recomand Viilor- sectia Contabilitate. Facultate, nici una. Poti sa fii cineva in viata si fara facultate. Si crede-ma ca stiu ce zic. Pot oferi dovezi clare, idei, sfaturi, solutii in acest sens.