| Petrule_Cristy_2003 a întrebat:

Din ce sa dau bacul la Logica sau Geografie? Trebuie sa aleg una din ele. Imi spuneți și de ce geografie sau de ce logica? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Te sfatuiesc sa dai la geografie. La capitolul logica nu stai foarte bine. Altfel ai fi stiut ca nu are nici o logica sa intrebi niste oameni care nu te cunosc la ce sa dai TU bacul.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La ce te pricepi tu mai tare?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fiecare e utilă și oferă un bagaj de cunoștințe dezvoltat, dar tu trebuie să alegi disciplina la care crezi (tu, nu noi) că te descurci mai bine și care îți poate asigura succesul la bacalaureat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La geogra