| hey97 a întrebat:

Din urmatoarele licee care are germana dar nu intensiv?:Basarab,Creanga,Madgearu,Caragiale, Eminescu si Spiru Haret

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anca_Ilinca_1998 a răspuns:

Daca mergi la Madgearu ai de ales intre franceza, germana si rusa, cu engleza obligatoriu, asta in primul rand. In al doilea rand, la madgearu nu exista decat intensiv engleza (2 clase din toate cele 9 de la profil economic pentru ca la turism nu e niciun tip de intensiv)winking bafta