| anonim_4396 a întrebat:

Din vara vreau sa ma transfer de la filologie la economic si as dori sa stiu la ce dau diferente? Mi s-a spus ca dau 6 diferente dar nu am intrebat si ce materii. Daca poate cineva sa imi de a un orar de cls 9 si a 10 a? Eu sunt clasa a 9 a si vreau la vara sa ma transfer. Si mai am timp sa recuperez pana atunci?

Ma puteti ajuta?

Multumesc!

4 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Mergi si intreaba ca sa fii sigur la ce dai diferentele si sa ai timp sa te pregatesti. Oricum este o idee buna sa te transferi la economic.

| anaconda26 a răspuns (pentru Raducons):

Inca mai este timp sa ma pregatesc?

| Raducons a răspuns (pentru anaconda26):

Este timp, diferentele le dai cand incepe scoala,
Intreaba ca sa fii sigur si nu trebuie sa iti fie rusine doar este pentru viitorul tau.

| Iunix a răspuns:

Contabilitate, calitatea produselor și serviciilor, marketing, protecția consumatorului, ăhă, multe.