| BlackRose03 a întrebat:

Dintre cei care dati bac la istorie, ce carti/culegeri imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai manualul, atat, nu din manual inveti in timpul anului? Ce culegeri si ce carti?!
Materia toata e in manuale, invata din alea si gata.

| SanduDediu74 a răspuns:

HARAP Galben si Closca cu hainele de aur.

| BlackRose03 explică (pentru SanduDediu74):

Nu esti comic. Daca ai impresia ca bacul consta doar in cartile din programa te inseli

| SanduDediu74 a răspuns (pentru BlackRose03):

Esti un tantalau daca crezi in asa ceva, bili geitz controleaza bac ul si daca crezi ca ajuta cu ceva te inseli amarnic, uita-te la mine ce domn bine am ajuns deoarece nu am luat bacul.Doamne fereste daca luam bacul acum lucram la mec dar acum lucrez la avicola la pui.