| ralucaralu a întrebat:

Diriginta a propus sa fiu sefa clasei si colegii au spus da, dar am fost si anul trecut si nu stiu daca mai vreau sa fiu. Ma gandesc ca sunt unii invidiosi si spun ca nu imi fac treaba si ca trebuie sa strang bani pentru cadouri. Pe de alta parte, mi-ar place pentru ca mai aflu lucruri noi si intalnesc alte persoane la consiliul elevilor. Ce sa fac? Sa zic da?

5 răspunsuri:
| BlackR0se a răspuns:

Si eu am fost 2 ani la rand x.x
Nu mai vreaaaau! E nasol laughing Toate oalele se sparg pe tine daca face cineva vreo prostie :]

| Cătălinaa12 a răspuns:

Eu am 7 ani de cand sunt incontinuu sefa claseihee hee. Acuma in clasa a8a nu stiu cine va fi! Daca ai mai fost inseamna ca stii care-s atributiile tale. Deci, zi da draga mea! Chiar daca-s unii invidiosi happy

| Cineva5 a răspuns:

Si eu am fost sefa clase anul trecut dar am demisionat. E mai bine fara...laughing

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Spune-i verden fata ca nu vrei eu am fost anul trecut si nu mi-a placut

| roxycool a răspuns:

Da