| NowForYou000 a întrebat:

Doream sa ma inscriu in programul A Doua Sansa. Astazi am sunat acolo sa intreb daca e prea tarziu sa mă mai înscriu. Mi-au zis ca nu este prea tarziu, dar sa ma grăbesc un pic. Voiam sa merg maine sa ma inscriu, dar ma gandesc ca trebuie sa astept cateva zile sa imi scot fisa matricola. Intrebarea mea este : pot merge maine sa ma inscriu fara fisa matricola (doar cu buletinul si certificatul) si sa le spun ca aduc săptămâna viitoare fisa, cand merg la cursuri? As putea? Astept un raspuns urgent, va rog.

1 răspuns:
| PeggyRock a răspuns:

Poți merge să depui dosarul, pe care-l completezi săptămâna viitoare. Eu cred că îți trebuie și adeverință medicală. Cursurile încep în octombrie.