| NowForYou000 a întrebat:

Doresc sa ma inscriu in programul Sansa A Doua (la gimnaziu).Am tot sunat acolo, dar nu imi raspunde nimeni. Intrebarea mea este : este prea tarziu sa ma inscriu lun aceasta? Sau se mai poate?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Înscrierea în programul A doua şansă se poate realiza, în fiecare an, în două sesiuni: octombrie şi februarie."
Ori procedura de inscriere nu a fost initiata, ori trebuie sa mai insisti pana raspunde cineva.

| NowForYou000 explică (pentru dannyel86):

Inca nu am depus dosarul (am uitat sa specific). Ma interesa sa stiu daca mai primesc dosare de inscriere si luna aceasta.

| dannyel86 a răspuns (pentru NowForYou000):

Continua sa suni sau sa le scrii un mail, daca au aceasta posibilitate de contact.
Ei au raspunsul pe care il cauti tu. happy