| AnDreI01032002 a întrebat:

Dupa cate minute/ore de la începerea simularilor sau bacalaureatul vor apărea și rezultatele pe internet?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu e vorba de minute/ ore, ci de (câteva) zile.
Rezultatele la simulare se afișează la avizierul scolii, nu pe internet. Iar in ce privesc rezultatele la bacalaureat, vor fi afisate pe edu.ro (pe pagina online dedicată rezultatelor, Bac 2021), unde fiecare candidat va primi un cod unic, generat de o aplicatie, pe care-l va introduce intr-un sistem, pentru a-și afla nota.

| Nirvanaaa a răspuns:

La vreo 2-3 ore dupa ce se finalizeaza proba daca le publica. Daca nu, vor fi comunicate la nivel de liceu. Sunt simulari nu e Balaureatul adevarat.

Întrebări recente