| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

Ştiți dacă vor apărea online rezultatele simulărilor de bac de la clasa a 12-a?

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

Ceau, nu. vor fi publicate doar la nivel de liceu.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Rezultatele de la Simulări NU se afişează nicăieri ( nici pe net şi nici la Avizierul şcolii )!
Ele vi se comunică verbal de către profesorul care vă predă disciplina respectivă şi se "discută" cu elevii & părinţii...
Cel puţin, aşa ar TREBUI să se procedeze big grin

Toate cele bune!

| Eastwood a răspuns:

Simularile nu se afiseaza pe internet, vor fi afisate la liceul tau!

| Andreea_Ureche_1999 explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| asperger a răspuns:

Nu sunt publicate pe internet.va vpr spune profesorii clasei rezultatele