| best1people a întrebat:

Dupa ce termini facultatea de farmacie iti da statul loc de munca ca si la cei ce termina medicina?

5 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu, nici vorba! iti gasesti singur/a loc de munca la o farmacie care face angajari!

| m00n a răspuns:

Nuhappy dar iti poti vinde licenta aia cu care iti poti deschide farmacie la un lant mare de farmaciihappy

| Naturelle a răspuns:

NU

| accescrang a răspuns:

Nu prea cred...si nici la cei de la medicina nu cred ca le da...se pun posturi la concurs si cine e mai bun intra.

| Prince_Ionut_1999 a răspuns:

Iti gasesti singur/a locul de munca.