| 1Chris1 a întrebat:

Dupa cum stiti la evaluarea nationala vor fi camere video "web", dar oare se va putea copia cu tot cu camere sau sa ne arate profesorii? si daca ar fi sa opreasca camerele sau sa le mute in alta parte. daca astea web se pot muta...se intampla ceva?

4 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Mai bine ai avea ganduri ortodoxe, sa scrii cat stii, nu sa copiezi.

| がさいゆの a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa trisezi la test nu? Nu te mai stresa din cauza camrelor pune-te pe inv

| alexuts28 a răspuns:

Camerele sunt obligatorii, scolile care nu vor avea camere web, nu li se va lua in seama examenul tongue Mai bine ai pune mana pe carte decat sa gandesti solutii pentru copiat.

| AllyTudy17 a răspuns:

Nu are cum! In orice institutie de invatamant vor fii montate camere, pentru a nu se copia! Asa ca cel mai bine ar fi sa inveti ca nu o sa te ajute nimeni iti zic eu plus ca daca faci vreo micscare gresita sau sa scoti vreo sopata vei fii scos/a afarawinking