| anonim_4396 a întrebat:

La evaluarea nationala cineva m-a intrebat ceva in timpul examenului. Nu am vrut sa raspund asa ca am zis ca nu stiu. Profesorii nu au auzit nimic. Credeti ca pe camere se vede? M-i se poate intampla ceva?

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Daca erai in vizorul camerei sigur se vede dar nu cred ca o sa stea cineva sa se uite la filmarile respective deci stai linistita.

| Edy97 a răspuns:

Depinde,tu trebuia sa-ti vezi de foaia ta, dar nu cred ca se poate intampla nimic, daca in rest n-ai mai intors capul sau ceva de genul

| sebi_5585 a răspuns:

Da camerele inregistreaza, se vede dar oricum nu le verifica nimeni, decat la cerinta inspectoratului.