| LeiAdrian a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cea mai frumoasa ora din programul scolar si de ce? Sau care v-a placut cel mai mult?

12 răspunsuri:
| robygabitzu1997 a răspuns:

Ed Fizica(pentru ca la baieti la da o minge si jucam fotbal, iar fetelor la da tot o minge si joaca handbal; ne lasa in pace), si istoria si geografia pentru mine sunt mai importante chiar si decat romana si matematica.

| gabrielutzu a răspuns:

Ora cand nu se tinea cursul era cea mai frumoasa.

| raluca0306 a răspuns:

Ed fizica, pentru mine e ora de relaxare pentru ca nu facem nimic numai stam...

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Mie imi place ed fizic pentru ca jucam handball si engleza pentru e f de treaba profa

| ZzDeeea a răspuns:

Pai.pauzaaawinking

| Laminin a răspuns:

Hei!
Pentru mine cea mai frumoasa ora este engleza. Iubesc si profesoara si materia in sine. happy
Gbu :]

| pisioi a răspuns:

Biologia si chimiatongue:X

| angelo200 a răspuns:

Pauza laughing

| DiDu_7700 a răspuns:

Pai
educatie fizica[relaxare]
desen:X
muzica
educatie civica[cel putin noi o bagam paia in spitallaughing...saraca,nu e ora in care sa nul cheme pe directorlaughing]

| bogdanlex a răspuns:

Hmm,mai niciuna, de ce? pentru ca profii sunt foarte stresanti, Biologia si Istoria singurele materii cu care ma impac cel mai bine:dlaughing

| SAKIRA_9871 a răspuns:

Sincer ...nici una happy chiar si la desen sau muzicaa ma plictisesc yawn

| Costinela_5887 a răspuns:

Chimia si Matematica.tongue