| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a întrebat:

Dupa parerea voastra, in ce consta "succesul scolar"?

Răspuns Câştigător
| Loola_9927 a răspuns:

Probabil in a avea note mari, sa fii multumit de tine insuti. Sa-ti depasesti limitele.Si sa nu o faci pentru altii, ci pentru tine! happy
Daca chiar esti perfectionist/a si visezi la "perfectiunea absoluta", care, probabil, nici nu exista, eu zic ca ar trebui sa iti depasesti toti colegii si sa ai cele mai mari medii...Sau chiar sa ai 10 pe linie.
Parere! >big grin

3 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Consta sa iti placa sa mergi la scoala pentru ca daca nu iti place nimeni nu te poate convinge sa inveti.

| alymiky13 a răspuns:

Daca nu ai suctes la scoala nu ai ce sa faci mai departe nu poti sa intri la liceu, facultate sau chiar mai departe. Scoala este importanta fara ea esti nu stii sa faci ceva in viata chiar daca noi nu intelegem cand suntem mici.

| Deeeiiid a răspuns:

Succesul scolar consta in atentia la ore disciplina si prezenta. Sperca te-am ajutat.:d