| CeQe a întrebat:

E adevarat ca la profilul Stiinte Naturale se face 4 ore de chimie, biologie si fizica pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

In clasa a-IX-a faci cate 3
In clasa a-X-a faci cate 4
In clasa a-XI-a faci cate 4
In clasa a-XII-a faci 4 de bio, 4 de chimie si 1 de fizica.

3 răspunsuri:
| LeiAdrian a răspuns:

Eu sunt in clasa a 9-a la profilul Stiinte ale Naturii si fac 2 ore de biologie, 2 ore de chimie si 3 ore de fizica pe saptamana. Din clasa a 10-a se fac mai multe.

| dddyyy a răspuns:

Din cate imi amintesc(si eu fiind la acelasi profil) sunt 4 ore de matematica, 4 de romana(asta stiu sigur) 2 de chimie, 2 de fizica si 3 de biologie(daca nu ma inseala memoria) si in a 10-a sunt 4 de mate 3 de romana 3 de chimie 3 de fizica si 3 de bio.mai departe nu stiutongue

| dddyyy a răspuns:

Nu e adevarat in a 10-a nu faci cate 4 ore straight face...pentru ca eu sunt a 10-a si fac doar 3winking