| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca o profesoara de limba romana sa asculte manele la maxim?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Biata femeie! Atât de tare cântați în timpul orelor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E treaba ei ce face în afara orelor. Dacă asculta la școală, ar cam fi o problemă.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Profesorii sunt oameni ca oricare altii, iar maneaua e o muzica ca oricare alta.
Elevii au impresia ca profesorii lor sunt doar profesori tot timpul laughing).
Era un meme pe Facebook cu un elev care se intalneste cu invatoarea lui la magazin si zice in gandul lui: oare de ce doamna ma urmareste? laughing. Exact asa ai fost tu cu intrebarea asta.

| EllaAndreea1655 a răspuns:

In incinta scolii nu este, deloc. Ea ar trebui sa fiu un exemplu de urmat pentru altii

| ioana3432B a răspuns:

Gusturile nu se discută! Dar sper că nu te referi că ascultă în timpul orelor sau ceva de genul...

| marioooooooooo a răspuns:

Invata un nou "limbaj"