| Derkes a întrebat:

E ok daca invat la mai multe materii pe zi? Sa zicem dimineata invat la matematica, dupa-amiaza la geografie, seara la romana.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vei innebuni altii reusesc. Restul nu

| Adry05 a răspuns:

Vezi si tu cum iti e mai bine, ori intr-o zi te concentrezi doar pe o materie, urmatoarea alta si tot asa ori iti aloci un nr de ore pentru fiecare materie zilnic cu bineinteles pauza intre ele macar jumtate de ora.

| Celcestietot a răspuns:

Poți învăța cum vrei tu, cum știi tu mai bine, dar să iei BAC-ul într-un finalwinking.

| Sn4k3 a răspuns:

Da

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Și eu am învățat la mai multe materii într-o zi. Cred că ar fi ok!

| unvecin a răspuns:

Dacă nu ar fi ok ai avea o materie pe zi și la școală. laughing
Normal că e bine, și dacă reușești să conectezi anumite informații de la materii diferite și mai bine.

| RR2x a răspuns:

Daca ai inteles teoria si exercitiile de la o materie, poti invata la alta, in caz contrar continua sa inveti la materia la care intampini dificultati.