| Davcic666 a întrebat:

E posibil să rămân repetent în primul semestru la educația fizica în clasa 10?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este posibil, chiar avand o medie sub 5, avand in vedere ca ramai corigent doar daca media anuala este sub 5 si poti avea aceasta medie daca in sem.II obtii o medie corespunzatoare, de ex. daca in primul ai avut media 4 sa obtii in doi media de cel putin 6.

| sierra1 a răspuns:

Intrebarea ai pus-o in contul anului trecut sau al celui viitor?

| ReddY25 a răspuns:

Doar corigent dar vei fi nevoit să scoți o medie bună