| scarharo a întrebat:

E vreo diferenta intre variantele de Bac la matematica din 2008 si cele din 2009 (mie mi se par identice). au mai aparut si altele de atunci?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, sunt diferenţe : cele 100 de variante propuse în 2008 sunt cu MULTE greşeli, corectate prin Erata publicată pe site-ul oficial edu.ro...
Cele din 2009 sunt mai "reuşite" şi sunt CORECTE :)

Câte 100 de variante au fost propuse doar în 2008 şi 2009 - dintre ele, îţi recomand cele din 2009!

Vezi şi subiectele de la linkul :
subiecte2014. edu.ro/2014/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/E_c_Matematica.zip

http://subiecte2014. edu.ro/2014/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/

subiecte2013. edu.ro/2013/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/E_c_Matematica.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/E_c_Istorie_Matematica.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/iulie/E_c_Matematica_Istorie_3_iulie.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/iulie/Ec_Matematica_Istorie_rezerva_3_iulie.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/E_c_istorie_matematica_scris_subiecte_si_bareme_28_august_2013.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/E_c_istorie_matematica_scris_rezerva_subiecte_si_bareme_28_august_2013.zip

subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/E_c_Matematica.zip

subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/Proba_E_c_Matematica_Istorie_ses_speciala.zip

subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/iulie/Proba_E_c_matematica_istorie_04_iulie.zip

subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/iulie/Proba_E_c_matematica-istorie_rezerva_04_iulie_2012.zip

subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/Proba_E_c_matematica_istorie_subiecte_si_bareme_29_august_2012.zip

subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Modele_de_subiecte/Probe_scrise/E_c_Matematica_.zip

subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/Proba_E_c_Matematica_Istorie.zip

subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/Proba_E_c_Matematica_Istorie_rezerva_.zip

subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/Proba_E_c_Matematica_Istorie_Var_02.zip

subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/Proba_E_c_Matematica_VAR_03_rezerva.zip

subiecte2010.edu.ro/bacalaureat/Modele_de_subiecte/Probe_scrise/E_c)_(i)_matematica/E_c)_(i)_matematica_v2.zip

subiecte2010.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/Proba_E_c_.zip

subiecte2010.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/Proba_E_c_rezerva.zip

subiecte2010.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/august-septembrie/PROBA_E_c_ses_II_6.zip

subiecte2010.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/august-septembrie/Proba_E_c_rezerva_8.zip

http://arhiva.subiecte.edu.ro/......2/Proba_D/

arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/subiecte/D_matematica_MT2.zip

arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/sesiune_speciala/Proba_D.zip

http://arhiva.subiecte.edu.ro/......D_rezerva/

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| scarharo explică:

Multumesc!

| marian951 a răspuns:

Au aparut si 2013 cauta pe google