| anonim_4396 a întrebat:

Economic sau mate-info?

Răspuns Câştigător
| Koller a răspuns:

Economic. Eu sunt la mate-info, am trecut a 10-a. Am fost boboc, cum o sa fi si tu, presupun. E grea matematica, crede-ma. La economic scapi de Fizica si Chimie dintr'a 10-a. Mai usor. Deci : Economic

6 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Filologie.

| IryLoveShadow a răspuns:

Daca stii mate multa du-te la mate-info, daca nu du-te la economic acolo e ai ok mas suce la economic :p

| costin95 a răspuns:

De la mate-info ai mai multe variante in viitor...la economic sunt mai putine ca la mate-info. pana la urma mergi unde iti placehappy (Economicul e mult mai lejer ca mate-info)

| bogdannutz a răspuns:

Mate-info si IryLoveShadow nu se compare mate de o va face la profilul asta cu ce a facut in generala(oricum daca este la un liceu de top)

| mihaican a răspuns:

Economiccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccvccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

| ByancaSonya1992 a răspuns:

Mate-info, clar...