| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca cei care traiesc in sud unde este cald isi doresc sa fie mai frig iar cei care sunt in nord unde este mai frig isi doresc sa fie mai cald?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca toata lumea isi doreste sa fie mai cald nu? suntem primate

| anonimg a răspuns:

Am cunoscut pe cineva de culoare din Lusaka, Zambia, care a lucrat la noi in tara vreo 2-3 ani. Cum venea toamna purta manusi, fular si caciula pentru ca nu era rezistent la frig.

| Sn4k3 a răspuns:

La fel cum cei grasi si-ar dori sa fie slabi si cei slabi sa fie grasi. Fiecare vrea ce nu are.

| aneliram a răspuns:

Adevarat, iti doresti ce nu ai (eu am ochii caprui si ii vreau albastrii), asa si ei. Noi avem noroc, le avem pe amandoua.

| Kyttynna a răspuns:

Da, e adevarat pentru ca se instaleaza nevoia de schimbare.

| simonicaa a răspuns:

Fiecare isi doreste ce nu are