| damon9913 a întrebat:

Este adevarat ca o sa incepem scoala pe 1 octombrie? happy

16 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Am vrea noi, dar din pacate scoala incepe pe 16 septembrie.http://www.google.ro/......http?/url

| Liiiax99 a răspuns:

Nuuu laughing

| nowar a răspuns:

Bun laughing hai sa incepem pe 1 octombrie.Eu stiam ca pe 16 septembrie, asta e vom da vina pe tine! si ne ducem toti pe 1 oct.hee hee

| Chøço a răspuns:

Ţi-ai luat ţeapă. Şcoala începe pe 16 septembrie.

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

laughing) niciodata nu a inceput in octombrie. incepe prin 16 sep cam asa, oricum anunta la tv

| nyteshade1797 a răspuns (pentru KiDaAnDrEeA):

Ba chizdo aia de la facultate am zis ca intra in octombrie.

| Ioananmt a răspuns:

Offff, aș vrea eu... începe pe 16 septembrie

| AleCSanDruCF a răspuns:

Daca esti la facultate da, o sa incepi pe 1 octobrie daca esti inca in clasele I - XII vei incepe scoala pe 16 septembrie.

| nyteshade1797 a răspuns:

Nu, scoala incepe pe 16 septembrie. Parca aia de la facultate incep pe 1 octombrie. crying

| anonimaM a răspuns:

Din pacate nu. sad

| Dinamo12 a răspuns:

Cine te-a pacalit?

| Radu0721 a răspuns:

Ai luat o mare teapa ma! scoala incepe pe 16 septembrie

| Radu0721 a răspuns:

Nu Ma Incepe Pe 16 Septembrie

| Radu0721 a răspuns:

Nu ma ca incepe pe 16 septembrie

| damon9913 explică:

Nu m'a mintit nimeni dinamo12 uite ce scrie aici? https://www.facebook.com/......7531057765

| Gabitzu246 a răspuns (pentru damon9913):

Citeste tot articolul, pun pariul ca ai citit decat primele randuri.Il citesti pe tot si dupa ne spui ce ai inteles.