| Giovani_Luca_1998 a întrebat:

Este cineva la peisagistica in cadrul USAMV. București? Cum a fost admiterea? Cam ce se face pe la cursuri? Este o facultate grea? Sunt elev in clasa a 12-a si as dori mai multe detalii despre aceasta facultate daca se poate.

Răspuns Câştigător
| Harley18 a răspuns:

Sunt studenta dar la facultatea de Agricultura, peste tot e la fel. Inveti de luni pana vineri, toti studentii intra dimineata si am 2-3 cursuri/laboaratoare pe zi. La cursuri porfii iti predau, o sa va ceara sa aveti multa memorie viziuala deoarece veti face multe machete.

2 răspunsuri:
| Harley18 a răspuns:

Buna!
Nu e asa de greu conteaza sa iti placa, dai desen tehnic la admitere.

| Giovani_Luca_1998 explică (pentru Harley18):

Esti studenta cumva? Sti cum decurg cursurile? La modul general am o idee, vreau mai detaliat.

| Harley18 a răspuns (pentru Giovani_Luca_1998):

Sunt studenta dar la facultatea de Agricultura, peste tot e la fel. Inveti de luni pana vineri, toti studentii intra dimineata si am 2-3 cursuri/laboaratoare pe zi. La cursuri porfii iti predau, o sa va ceara sa aveti multa memorie viziuala deoarece veti face multe machete.