| anonimus321 a întrebat:

Este cineva la universitatea Constantin Brancoveanu? Ma intereseaza sa stiu ce penalitati pun daca nu am dus taxa pe 15 decembrie si o duc luni.

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

La mine la facultatea penalizarea pe zi era de 0, 01 % din suma.
Adica foarte putin, eu cel mai mult am platit 1 leu ca am achitat cam dupa 1 luna de la ultima zi cand se achita taxa.

| LaLaura a răspuns:

Dar ar trebui sa scrie in contul tau personal de pe internet. Unde te lochezi ca sa afli notele, ai si o categorie numita situatie finaciara, si acolo iti scrie exact cat ai de platit, dar si cat este penalizarea.
Cel putin asa aveam eu contul.