| Anomim2025 a întrebat:

Este normal ca adulții maturi în vârstă să facă glume perverse cu colegii de muncă (băieți și fete)?

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Aceste glume nu mi se par normale nici intr-un cuplu, ce sa mai zic de colegi de munca.
Colegilor astia de munca nu le va fi greu sa faca astfel de glume, altor oameni, in viitor, de fata cu sotul/sotia lor.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o dovadă de impotenţă în ceea ce priveşte bunul simţ

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Vârsta este doar o cifra; nu o impotenta mentala (si nu numai) ca a lui sierra1.winking laughing laughing laughing

| FaraNume1245 a răspuns:

Da.

| slayer09 a răspuns:

In ziua de azi, datorita mass-mediei si a ceea ce promoveaza, mai totul se bazeaza pe poftele trupesti, deci in concluzie totul se invarte in jurul pornografiei. Normal din punct de vedere al bunului simt nu este, dar se pare ca anormalitatea asta a perversiunii devine din ce in ce mai normala: am auzit si persoane care zic ca: "...pai si la ce sa te uiti, vezi si tu o buca, o tzatzica, mergem si noi sa ne uitam..sa ne clatim ochii." Adica a devenit ceva normal ca femeile sa poarte "costum de baie" pe strada si barbatii sa se uite, si d-aici majoritatea problemelor mintale.

| AlexDarius3 a răspuns:

Daca se cunosc e complet normal.

| PsyhoChild a răspuns:

Daca se cunosc de mult timp nu vad de ce nu. Daca te deranjeaza un coleg/colega spune-i si o sa se opreasca.Ai si tu gura

| TrustMeIKnow a răspuns:

Da, este complet normal.

| Savas10 a răspuns:

Mi se pare ca gluma trebuie mereu tratata ca atare. Deci e normal, daca isi permit intre ei.

| Anutsaa122 a răspuns:

Nu prea este...laughing