| anonim_4396 a întrebat:

Este obligatoriu sa fi sef de grupa la facultate?

3 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

...ma indoiesc ca meriti sa fii la facultate daca pui intrebari puerile de genul acesteia si daca nu stii lucruri elementare ce tin de gramatica limbii romane.Presupun ca nu prea ai dat pe la scoala.Eu zic sa te mai gandesti cu privire la facultate, ca doar nu are lumea nevoie numai de "culti".

| tinaHd a răspuns:

Nu cred :*

| justagirl2 a răspuns:

"sa fii" nu "sa fi". iar ca rasp la intrebare ta ce sa zic nu te obliga nimeni sa fii sef de grupa. fiecare grupa isi va alege un sef pentru ca se vor ivi anumite situatii cand se va avea nevoie (in principal mentine relatia cu secretariatul facultatii)