| prs0396 a întrebat:

Este posibil ca la BAC, anul acesta, sa pice iar eminescu sau bacovia? (au fost la simulare ) sau comedia? (a fost la sesiunea speciala, olimpici ) nu le-as mai invata, sunt prea multe

4 răspunsuri:
| anonima0101 a răspuns:

Atunci MC-ul te asteapta!

| Omori a răspuns:

Nu-ti cere nimeni sa faci subiectul de 30 de puncte, dar poti sa arunci un ochi peste ele, macar sa ai cateva idei pe care sa le dezvolti in 2-3 pagini daca este cazul.

| CosmyCool a răspuns:

Este posibil sa pice orice la bac, poate sa pice luceafărul 3 ani la rand.Ei nu aleg ce sa dea la subiectul 3 în funcție de anii precedenți și pun operele ăstea care le avem(depinde de profil) pe niște foi și trag la sorti.Este ca la loterie aici nu te baza ca dacă anul trecut a fost nuvela anul ăsta nu se mai da pe motiv ca a fost anul trecut.

| lauramaria2702 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa inveti tot ca sa nu ai surpriza neplacute.